Новинки в освіті

Page1
logo-9-03-185
uoin
moippo

Календар
Архіви

Архіви рубрики ‘Дзвіночок’

postheadericon Криза 3 років: про що треба знати батькам

  1. Звертаючись до дитини, формулюйте свої прохання не у вигляді твердження (“Іди їсти”), а у вигляді питання (“Ти їсти будеш?”, “Ти їсти будеш зараз чи пізніше?”, “Ти будеш їсти рисову кашку або гречану?” в залежності від відповіді, яку ви очікуєте почути).

    2.Поводьтеся з малюком, як з рівним. Запитуйте дозволу взяти його іграшку, обов’язково говоріть “Дякую”, якщо малюк надав вам послугу. Так ви не лише уникнете негативізму і впертості з його боку, а й подасте малюкові хороший приклад для наслідування.

    3. Направляйте енергію дитини в мирне русло, тобто пропонуйте заміну небажаним вчинків малюка (так робити не можна, а так можна), використовуйте гру для згладжування кризових моментів.

  2. Поступайтеся дитині в “дрібницях”, максимально розширте її права, дозвольте їй робити помилки, не втручайтеся в дитячі справи, якщо малюк про це не просить. Але в тому, що стосується його здоров’я і безпеки, а також здоров’я та безпеки інших людей – будьте непохитні – НІ, без жодних винятків!
  3. Якщо малюк став чинити опір вашій пропозиції з почуття негативізму, просто зачекайте кілька хвилин. Йому потрібно трохи, щоб самому прийняти рішення.
  4. Якщо у дитини, не дивлячись на ваші зусилля, почалася істерика, спокійно перечекайте її, і тільки потім поясніть, як “правильно” поводитися і чому. Але не чекайте, що малюк зрозуміє вас так, як вам би хотілося, навіть якщо вам здається, що ви все дуже докладно розжували.

 

postheadericon Звіт по коштах

«Дзвіночок» Грудень 2017

 

Залишок

на 01.12.17

Надійшло за місяць коштів  

Видатки(що зроблено чи придбано)

Залишок

на 01.01.18

 

787,58

200,00 грн.

 

Побутова хімія – 123,80грн

Господарчі– 187,78 грн.

Канцелярія– 476,00 грн.

Всього:787,58грн.

 

200,00

 

 

Голова батьківського комітету      Краєвська Т.А.

postheadericon Звіт по коштах

«Дзвіночок» Листопад 2017

 

Залишок

на 01.11.17

Надійшло за місяцькоштів  

Видатки (що зроблено чи придбано)

Залишок

на 01.12.17

 

Мінус 272,17

200,00 грн.

+

1665,00

(Одноразова допомога)

Всього:1865,00грн

 

Побутова хімія – 259,55грн

Господарчі– 34,40 грн.

Канцелярія– 511,30 грн.

Всього: 805,25грн.

 

787,58

 

 

Голова батьківського комітету  Краєвська Т.А.

postheadericon Новорічні пригоди для маленьких діточок

Рік новий йде новим кроком,

Всіх вітаєм з Новим роком!

Бажаєм здоров’я, добра і надії,

Хай в новому році збудуться  всі мрії!

 

_dsc8517 _dsc8530 _dsc8549 _dsc8558

postheadericon “Новорічна казка у дитячому садку”

В нашому садочку свято

Веселяться всі малята

Бо приййшла до нас ялинка

Вся у кульках і сніжинках.

Завітало найулюбленіше свято Нового року до малят групи «Дзвіночок». Діти чекали його з нетерпінням, разом з дорослими вчили віршики, пісеньки. Мами підготували  костюми для своїх малюків, адже яке ж свято без перевтілення в казковий образ?  В кінці свята Дід Мороз та Снігуронька вручили дітворі солодкі подарунки з різноманітними іграшками. Враження, які отримали діти та їх батьки залишаться на цілий рік.

З Новим роком!

image-7 image-13

postheadericon Йде до діток Миколай

sam_0841

 

Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.
У білесенькій торбинці
Він для всіх несе гостинці.sam_0844

postheadericon «Вивчаємо валеологію в дитячому садку»

Для виховання у дітей і молоді дбайливого ставлення до свого здоров’я в багатьох дошкільних закладах, школах, вузах введений новий навчальний курс „Валеологія”. Головна мета цього курсу полягає в тому, щоб навчити дитину з раннього дитинства розумно ставитися до свого здоров’я, поважати фізичну культуру, гартувати свій організм, раціонально харчуватися. Виконання комплексу цих заходів забезпечить оптимальний фізичний розвиток та хороший стан здоров’я дітей та молоді.

15 грудня 2017 року в групі “Дзвіночок” проведено заняття  “Лялька Алла захворіла”. Вихователь Заставнюк Н.В. поставила за мету :  формування і розвиток теоретичних знань та практичних умінь у дітей раннього віку, необхідних для розуміння  поняття здоров’я та процесу його укріплення і збереження.   sam_0819sam_0828

postheadericon

01.12.2017 відбулося засідання творчої групи “Джерельце творчості” з теми “Використання друдлів та піктограм у роботі з дітьми дошкільного віку”.  Під час засідання члени творчої групи мали змогу практично переконатися, що простота та невизначеність друдлів створюють широкий простір для виникнення у дітей асоціативних образів, повязаних з будь-якою яферою навколишньої дійсності. Керівник групи Шматкова Надія Анатоліївна за допомою практичних завдань переконала слухачів, що за допомогою яскравої дитячої уяви можна швидко і надовго запамятати потрібну інформацію. А головне – таке навчання, основане на грі та фантазії, зовсім не обтяжує дитину, а навпаки переключає її на діяльність.

Присутні отримали  безліч позитивних емоцій та нових знань щодо розвитку дошкільників.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

postheadericon Звіт по коштах жовтень 2017

Жовтень 2017

 

Залишок

на 01.10.17

Надійшло за місяцькоштів  

Видатки(щозробленочипридбано)

Залишок

на 01.11.17

 

Мінус 439,50

200,00 грн.

+

3555,00

(Одноразова допомога)

Всього:3755,00грн

 

Побутовахімія – 1481,92грн

Господарчі– 190,00 грн.

Канцелярія– 1915,75 грн.

Всього: 3587,67грн.

 

Мінус 272,17

 

 

Голова батьківського комітету    Краєвська Т.А.

postheadericon Симптоми кризи 3-річного віку

Криза 3-річного віку характерізується наявністю певних симптомів.

Психологи визначили декілька основних ознак, що сигналізують про наявність у дитини саме кризи трирічного віку.       
Упертість.
У кризовий період – це одна з найяскравіших рис характеру. Дитина упирається з приводу та просто так. Головним  прагненням в цей період є досягнення необхідного, а не бажаного. Якщо мама покликала дитину їсти, вона буде твердити: “Не піду”, навіть якщо їй хочеться їсти.Батьки, прагнучи виховати слухняну дитину, наказують її, тиснуть на малюка. Така поведінка – далеко не кращий вихід з цієї ситуації. Дитина, намагаючись реабілітувати себе, буде провокувати ще більше таких ситуацій, намагаючись показати своє “Я”.

Негативізм. Проявляється у прагненні малюка зробити все навпаки, навіть всупереч своїм бажанням. Іноді непослух дитини батьки сприймають як негативізм. Коли дитина не слухається батьків, вона діє так, як їй хочеться, задовольняючи своє бажання. При негативізмі вона йде наперекір навіть собі. Негативізм зазвичай з’являється лише з батьками та близькими людьми, чужих сторонніх людей дитина слухається, поводиться спокійно і поступливо.Іноді негативізм дитини виглядає смішно: вона настільки сильно висловлює свою незгоду, що, показуючи на собаку, каже: “не собака”, або ще щось подібне в цьому дусі.

Норовистість. Дитина починає висловлювати всілякі протести не тільки проти своїх бажань і волі батьків, але й проти звичайних дії, і проти існуючого укладу. Протестує вона проти прийнятих правил, не погоджується виконувати чистити зуби, митися).

Свавілля. Це прагнення виконувати самостійно всі дії та операції, незважаючи на те, що у дитини не вистачить умінь або сил їх виконати.

Знецінення. Це характеризується тим, що дитина, ще вчора висловлювала прихильність і любов до батьків, близьких людей, а сьогодні починає обзивати їх різними нехорошими і лайливими словами. Улюблені іграшки їй теж перестають подобатися, вона їх починає обзивати, а іноді кидати, розбивати, рвати.У період кризи поведінка малюка непередбачувана, імпульсивна і направлена в основному негативно. Дитина – це маленький руйнівник, який всіляко намагається керувати батьками, відстояти свою точку зору, він хоче, щоб його бажання виконували. З дитиною досить часто трапляються істерики і різкі зміни настрою.

Підпишись на оновлення сайта. Отримуй нові статті на пошту:

Календар свят та подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Секс шоп Купить мед. справки