Новинки в освіті

Page1
logo-9-03-185
uoin
moippo

Календар
Архіви

Архіви рубрики ‘Сонечко’

postheadericon Цікава екскурсія в м. Миколаїв

У неділю, рано в раCIMG0114нці  мікроавтобусом, ми вирушили у подорож. В м. Миколаїв ми приїхали дуже рано і були першими  в цей день, хто відвідував  зоопарк.  Доречі, в цьому році відкрита виставка різних комах та метеликів, на яку ми охоче завітали. Дітям дуже сподобалось містечко “Казка” , особливо приємно було побувати в справжньому планетарії.  Хочеться висловити велике ДЯКУЮ за таку екскурсію організаторам родині Петрищенко,  та вихователям групи “Сонечко” . CIMG0140 CIMG0179 CIMG0185 CIMG0203 CIMG0210 CIMG0209 CIMG0249 CIMG0231

postheadericon Екологічна акція “Посади деревце”.

В полі, у лісі, над яром -

Квіти, дерева і трави…

Цвіту не вирви задаром,

Тільки не втни для забави.

Оберігайте ж повсюди

Шлях і стежиночку в гаї.

Все те окрасою буде

Нашого рідного краю.

postheadericon Знайомимо дітей з сферами послуг

CIMG9897

В кафе “Білосніжка”

CIMG9888

В майстерні чоботаря

CIMG9852

У відділені банку

CIMG9912

Знайомство з перукарем

CIMG9915

спостерігаємо за роботою майстра манікюру

CIMG9869

Наші листоноші

CIMG9872

У відділенні пошти

Під час пішохідного переходу вихователі групи “Сонечко” познайомили дітей з сферою послуг людей. Діти побували на пошті та познайомилися з листоношами; в справжній майстерні чоботаря; в салоні краси, де дівчаток зацікавив майстр манікюру, а хлопцям сподобався перукар; завітали в кафе “Білосніжка” та у відділення банку на мікрорайоні. Діти зрозуміли, що велика кількість людей працює надаючи людям різні послуги. 

postheadericon Знайомимо дітей з економікою

З метою розширення знань з економічного виховання, група “Сонечко” здійснила піший перехід до магазинів, де діти познайомилися із товарами, видами грошових одиниць, пробували здійснити покупки не маючи грошей. Вихователі групи дали зрозуміти дітям на які потреби гроші потрібно витрачати, де потрібно економити, без чого(яких речей)можна прожити, куди краще витрачати зекономлені гроші.CIMG9787CIMG9817CIMG9782

postheadericon Тренувальні дії з евакуації в ДНЗ

Тренувальні дії з евакуації в ДНЗ

Евакуа́ція (лат. evacuatio, від evacuare — спорожняти) — процес виведення населення і життєважливих ресурсів першої необхідності з території можливої загрози від катастрофи чи воєнного конфлікту.
  • Виведення з місцевості, що перебуває під загрозою нападу ворога або стихійного лиха, з театру воєнних дій у тил населення, поранених, полонених, а також матеріальних засобів.
  • Виведення людей з будівель під час чи при загрозі аварій, пожеж, терористичних актів тощо
  • Відведення військ з районів, які вони раніше займали.
Евакуація використовується у військовій справі і цивільній обороні.

 

Щоб організовано провести евакуацію, не допустити паніки і загибелі людей необхідно: завчасно планувати евакуацію населення; визначити райони, придатні для розміщення евакуйованих з небезпечних зон; організувати оповіщення керівників підприємств і населення про початок евакуації; організувати управління евакуацією, турбуватись про життєзабезпечення в місцях розміщення евакуйованого населення; організувати навчання дітям під час проведення евакуації.

 

З метою здійснення заходів, спрямованих на убезпечення учасників навчально-виховного процесу  від можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру  в ДНЗ 12.04.2016р. було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників навчально-виховного процесу 

 

 10.00 год. – початок проведення відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні драбини

   Копия DSCN5869

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.

DSCN5848

  

Проведено звірку фактично евакуйованих вихованців із списком присутніх у навчальному закладі, а також наявних в навчальному закладі працівників та інших осіб. Вихователі чітко інформували керівника підрозділу про результати евакуації людей з будівлі. 

 DSCN5751

Вихованці , які евакуюються, направляються у безпечне місце

DSCN5875

 

Також для роз’яснювальної роботи та виконання практичних дій з вогнегасниками був запрошений представник ДСНС лейтенат Стеблина О.Ф. Для дітей цікавими і захоплюючими  були дії з протигазами. 

 

 DSCN5806

 

 

 DSCN5774

 

 

postheadericon Звіт по коштам Група «Сонечко» березень 2016

Залишок загальний

на 01.03.16

Надійшло за місяць коштів: (обов’язково вказувати %батьків) Видатки (що зроблено чи придбано) Залишок загальний

на 01.04.16

570,04 грн. 400,00 грн.

105%

 

Господарчі -46 ,50грн.

Миюче – 82,39 грн

Канцтовари-852,35 грн.

 

Всього: 981,24 грн.

 

     11,20 грн.

 

postheadericon Об’ява!

У зв’язку із неодноразовими зверненнями батьків вихованців дошкільних навчальних закладів міста на крядову гарячу лінію в перод з 17 по 23 березня 2016 року доводимо до відома батьків, що через заборгованість КП “Тепло” перед ПАТ “Миколаївобеленерго” усі навчальні заклади, які опалюються централізовано, відключені від системи теплопостачання.
З боку управління освіти заборгованості перед ПАТ “Миколаївобеленерго” немає.

В.о начальника УО Л.І. Сидоренко.

postheadericon Зернятка доброти, що проростають.

Нарешті перелітні птахи принесли красуню весну  на своїх крилах до нашого чудового рідного міста. Довгоочікувана  весна -веснонька завітала і до нас – до  дитячого садка № 5 « Золота рибка». Колектив закладу , його вихованці разом із своїми батьками завзято й дружно займаються  благоустроєм території  дитячого садочка  і не тільки.

postheadericon Результати виконання вимог Програми “Українське дошкілля” за ІІ квартал 2015 – 2016 н.р.

І молодша – високий рівень

І молодша “з” – високий рівень

ІІ молодша – середній рівень

ІІ молодша “з” – достатній рівень

Середня – середній рівень

Середня “з” – достатній рівень

Старша – достатній рівень

Старша “з” (А) – середній рівень

Старша “з” (Б) – достатній рівень

postheadericon День зимового іменинника “Сонечка”

Наш День зимового іменинника пройшов у країні чарівних фей Танцю, Гри і Театру!

Ми отримали море задоволення від танців, небо посмішок від гри і веселку гарного настрою від казкових персонажів.

Підпишись на оновлення сайта. Отримуй нові статті на пошту:

Календар свят та подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Секс шоп Купить мед. справки