Новинки в освіті

Page1
logo-9-03-185
uoin
moippo

Календар
Архіви

postheadericon Звіт роботи гуртка за 2017 – 2018н. р.

У 2017- 2018 н. р.   гурток «Калейдоскоп»( навчання комп’ютерній грамотності) відвідували  10 дітей  старшої «З» групи «Сонечко».  Заняття проводяться  в комп’ютерному класі 2 рази в тиждень (понеділок, п’ятниця), 12:00 – 12:30

Гурток працював за «Авторською програмою роботи гуртка комп’ютерної грамотності для дітей середнього та старшого дошкільного віку». Тривалість заняття – 20-25 хв.,та безпосереднє перебування дитини за комп’ютером 7-10 хв. Під час заняття проводилися зорові гімнастики, фізкультхвилинки, щоб запобігти негативному впливу роботи за комп`ютером та привчити дітей правильно розподіляти час роботи на комп`ютері.

Діти вже другий рік працювали за програмою старшої групи, так як програма в минулому році не була виконана. Спочатку повторювали матеріал , який вивчався в минулому році. Потім опрацьовувалися нові теми.

На кінець року діти навчилися працювати в графічному редакторі, вибирати інструменти для роботи ( олівець, пень, гумка),створювати за допомоги них простих малюнків на задані теми. Вміють знаходити та відкривати програму Wopd. Друкувати в ній слова та цифри, збільшувати та зменшувати розмір букв, вибирати шрифт, колір букв.

Знають правила користувачів в мережі Інтернет, для чого він потрібен дітям, особливо майбутнім школярам. Вміють вводити потрібну пошукову інформацію в строку пошуку.

Керівник : Степаненко С. В.

Комментарии закрыты.

Підпишись на оновлення сайта. Отримуй нові статті на пошту:

Календар свят та подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Секс шоп Купить мед. справки