Новинки в освіті

Page1
logo-9-03-185
uoin
moippo

Календар
Архіви

postheadericon Дієтичне харчування

   Переїдання, нерегулярне і одноманітне харчування, зловживання деякими продуктами та інші причини сприяють розвитку захворювань органів травлення. Крім того, люди страждають і на інші хвороби. І багато хто вважає, що вилікуватись можна тільки за допомогою пігулок та порошків. Але при захворюванні органів травлення та інших хворобах кращими засобами лікування є дієтичне харчування. Воно включає необхідні для організму речовини, добір корисних продуктів, виключення шкідливих, способи приготування і режими прийому їжі.

    З урахуванням особливостей захворювань і необхідності підбору для їх лікування продуктів харчування, приготування та режиму харчування розроблені дієти. Вони призначені для людей, які перенесли операції та різні хвороби. Дієтичне харчування сприяє швидкому їх одужанню. Особливо важливу роль дієтичне харчування відіграє при захворювання органів травлення.

У випадку захворювання органів травлення та інших хвороб треба відвідати лікарню, пройти курс лікування. Після видужання треба у лікаря отримати консультацію з питань дієтичного харчування і суворо виконувати його вимоги.

  І В НАШОМУ САДОЧКУ ВАША ДИТИНА ТАКОЖ МОЖЕ ОТРИМУВАТИ ДІЄТИЧНЕ ХАРЧУВАННЯ. ДЛЯ ЦЬОГО ВАМ НЕОБХІДНО НАДАТИ ЗАВІДУВАЧУ ПРИЗНАЧЕННЯ ЛІКАРЯ З УКАЗАННЯМ НОМЕРУ ДІЄТИ.

Комментарии закрыты.

Підпишись на оновлення сайта. Отримуй нові статті на пошту:

Календар свят та подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Секс шоп Купить мед. справки